• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

послуги з монтажу вентиляційної системи в укритті закладу загальної середньої освіти «Авангардівський ліцей» Авангардівської селищної ради за адресою: Одеська обл., с-ще Авангард, вул. Добрянського, 32, код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45330000-9 — Водопровідні та санітарно-технічні роботи

Завершена

642 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 8b030b4f86374063be1bde6b01082654
Внутрішній номер закупівлі: 29123392
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-05-011983-a   
Замовник: ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "АВАНГАРДІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ольга Шапілова +380500607578 olga.avlitsey2024@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 642 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.05.2026 15:48 - 10.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.05.2026 15:48 - 13.05.2026 00:00
Аукціон: 13.05.2026 15:36 - 13.05.2026 15:59
Період кваліфікації: 13.05.2026 15:59 - 15.05.2026 09:26
Період завантаження договору: 21.05.2026 00:00 - 31.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴642 000.00 послуги з монтажу вентиляційної системи в укритті закладу загальної середньої освіти «Авангардівський ліцей» Авангардівської селищної ради за адресою: Одеська обл., с-ще Авангард, вул. Добрянського, 32, код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45330000-9 — Водопровідні та санітарно-технічні роботи