-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з монтажу вентиляційної системи в укритті закладу загальної середньої освіти «Авангардівський ліцей» Авангардівської селищної ради за адресою: Одеська обл., с-ще Авангард, вул. Добрянського, 32, код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45330000-9 — Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Оголошено тендер
642 000.00
UAH
Номер:
74a2b4592fee4810ad6bc7d3274c436a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-05-012050-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "АВАНГАРДІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43137973
-
Адреса:
67806, Україна, Одеська область, Одеський район, селище Авангард, вул.Добрянського, будинок 26 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "АВАНГАРДІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ" АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43137973
-
Адреса:
67806, Україна, Одеська область, Одеський район, селище Авангард, вул.Добрянського, будинок 26 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
642 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з монтажу вентиляційної системи в укритті закладу загальної середньої освіти «Авангардівський ліцей» Авангардівської селищної ради за адресою: Одеська обл., с-ще Авангард, вул. Добрянського, 32, код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 45330000-9 — Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.05.2026 14:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяАвангардівська
Сума222 000.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписФінансування за рахунок грошової допомоги, наданої Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) відповідно до Порядку, затвердженого постановою КМУ від 19.12.2025 №1713.
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума420 000.00 UAH