• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з міжнародної експрес-доставки міжнародних експрес-відправлень або інших вантажів

Торги не відбулися

105 000.00 UAH з ПДВ
Номер: ee0942d15ab54bc58103be84af8780af
Внутрішній номер закупівлі: 29122272
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-05-010870-a   
Замовник: Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України
Контактна особа: Зінов'єва Аліна Василівна 380573410408 dogovor@isma.kharkov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 63520000-0 Послуги транспортних агентствАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 105 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.05.2026 15:22 - 10.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.05.2026 15:22 - 13.05.2026 00:00
Аукціон: з 13.05.2026 15:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴105 000.00 Послуги з міжнародної експрес-доставки міжнародних експрес-відправлень або інших вантажів