• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з міжнародної експрес-доставки міжнародних експрес-відправлень або інших вантажів

Оголошено тендер

105 000.00 UAH
Номер: 95088a3d6098471f96acbf4c0be86395
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-05-013574-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України
Замовник: Інститут сцинтиляційних матеріалів Національної академії наук України
Очікувана вартість: 105 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з міжнародної експрес-доставки міжнародних експрес-відправлень або інших вантажів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 63520000-0 Послуги транспортних агентств
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 05.05.2026 15:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума105 000.00 UAH