-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аналізатор
Тендер Prozorro UA-2026-05-05-010047-a
Завершена
165 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
f489e496b63e4f6c9a63b031bcbd632e
Внутрішній номер закупівлі:
29121457
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-05-010047-a
Замовник:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070743
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нороха Дмитро Петрович 380567965566 dlinkor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
165 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.05.2026 14:54 - 12.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.05.2026 14:54 - 15.05.2026 09:00
Аукціон:
18.05.2026 13:21 - 18.05.2026 13:50
Період кваліфікації:
18.05.2026 13:50 - 21.05.2026 11:28
Період завантаження договору:
27.05.2026 00:00 - 06.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴165 500.00 Аналізатор