• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Аналізатор

Оголошено тендер

165 500.00 UAH
Номер: d54e26fcaec745fcb8950c1ad1d04e65
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-05-012287-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
Замовник: Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
Очікувана вартість: 165 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Аналізатор
Примітки: Місцезнаходження замовника - 49005, Україна , Дніпропетровська обл., Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 19. Категорія замовника - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (юридична особа, яка є розпорядником бюджетних коштів)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 05.05.2026 14:40

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
аналізатор спектра
Код ДК 021:2015: 38432000-2 Аналізатори
Кількість 1 штука
Період постачання до 30.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума165 500.00 UAH