• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплектувальні деталі для обслуговування та ремонту системи підготовки води АРІУМ-ІІ КОМФОРТ "Сарторіус"

Завершена

240 738.00 UAH з ПДВ
Номер: 03583bd119704ac9ae92a1130ebd16b8
Внутрішній номер закупівлі: 29117105
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-05-005682-a   
Замовник: Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Контактна особа: Ірина Архипченко +380445792122 mozmdv.procurement@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 240 738.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.05.2026 11:57 - 10.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.05.2026 11:57 - 13.05.2026 00:00
Аукціон: з 13.05.2026 11:50
Період кваліфікації: 13.05.2026 00:00 - 14.05.2026 15:22
Період завантаження договору: 20.05.2026 00:00 - 30.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴240 738.00 Комплектувальні деталі для обслуговування та ремонту системи підготовки води АРІУМ-ІІ КОМФОРТ "Сарторіус"