• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплектувальні деталі для обслуговування та ремонту системи підготовки води АРІУМ-ІІ КОМФОРТ "Сарторіус"

Оголошено тендер

240 738.00 UAH
Номер: ec43710d17274cdba6b076169f6029ba
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-05-003212-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Замовник: Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Очікувана вартість: 240 738.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплектувальні деталі для обслуговування та ремонту системи підготовки води АРІУМ-ІІ КОМФОРТ "Сарторіус"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 05.05.2026 10:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1205050 - Розвиток водного господарства та експлуатація державного водогосподарського комплексу
Сума240 738.00 UAH