• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

обладнання для конференц-перекладу (професійна гарнітура для перекладача) у рамках реалізації проекту «Підвищення потенціалу для підготовки конференц-перекладачів у ПНУ 2025-2026», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці

Закупівля здійснюється БЕЗ ПДВ в рамках реалізації проекту “Підвищення потенціалу для підготовки конференц-перекладачів у ПНУ 2025-2026” (реєстраційна картка додаєтсья)

Завершена

12 392.09 UAH без ПДВ
Номер: b12fbfab4feb487dbc4b0d691910752e
Внутрішній номер закупівлі: 29096208
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-01-011706-a   
Замовник: КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
Контактна особа: Гнідан Юлія Ігорівна 380342596056 tender@cnu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 12 392.09 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.05.2026 18:15 - 08.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.05.2026 18:15 - 11.05.2026 00:00
Аукціон: з 11.05.2026 15:15
Період кваліфікації: 11.05.2026 00:00 - 14.05.2026 10:38
Період завантаження договору: 20.05.2026 00:00 - 30.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 392.09 обладнання для конференц-перекладу (професійна гарнітура для перекладача) у рамках реалізації проекту «Підвищення потенціалу для підготовки конференц-перекладачів у ПНУ 2025-2026», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці