-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
обладнання для конференц-перекладу (професійна гарнітура для перекладача) у рамках реалізації проекту «Підвищення потенціалу для підготовки конференц-перекладачів у ПНУ 2025-2026», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Оголошено тендер
12 392.09
UAH
Номер:
cb9cf9c17e3b4fd288c854b2ae595b34
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-01-013971-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125266
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125266
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
12 392.09 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
обладнання для конференц-перекладу (професійна гарнітура для перекладача) у рамках реалізації проекту «Підвищення потенціалу для підготовки конференц-перекладачів у ПНУ 2025-2026», код ДК 021:2015 (CPV) : 32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.05.2026 17:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума12 392.09 UAH