• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Послуги з дезінсекції та дератизації для філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

Завершена

41 505.56 UAH без ПДВ
Номер: 6738f1b3084d40acbe31462db5d5b68a
Внутрішній номер закупівлі: 29094786
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-01-010286-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Корольов Ілля Миколайович 380612239347 i.korolov@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 41 505.56 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.05.2026 15:45 - 08.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.05.2026 15:45 - 11.05.2026 00:00
Аукціон: 11.05.2026 12:34 - 11.05.2026 12:57
Період кваліфікації: 11.05.2026 12:57 - 11.05.2026 16:11
Період завантаження договору: 17.05.2026 00:00 - 27.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴41 505.56 ДК 021:2015 код 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Послуги з дезінсекції та дератизації для філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)