• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Послуги з дезінсекції та дератизації для філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)

Оголошено тендер

49 806.67 UAH
Номер: 8b63ab73f56e4e67b4b38ac411229916
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-29-007886-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПрАТ "Укргідроенерго"
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Очікувана вартість: 49 806.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень (Послуги з дезінсекції та дератизації для філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Примітки: №226-26 від 29.04.2026 Місцезнаходження Замовника: Україна, 07300, Київська обл., Вишгородський район, м.Вишгород Категорія Замовника: відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщень
Дата опублікування: 29.04.2026 13:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства
Сума49 806.67 UAH