-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-05-01-005582-a
Завершена
220 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
094eaa4c42c84a59ab68ed910e0da8a9
Внутрішній номер закупівлі:
29090126
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-01-005582-a
Замовник:
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25255072
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ.ВИННИЧЕНКА, будинок 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марта Євгенівна Струс +380671699135 umsv.lor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2026 12:12 - 06.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2026 12:12 - 09.05.2026 01:00
Аукціон:
з 11.05.2026 15:34
Період кваліфікації:
09.05.2026 01:00 - 13.05.2026 14:08
Період завантаження договору:
19.05.2026 00:00 - 29.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴220 000.00 Комп’ютерне обладнання