-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання
Оголошено тендер
220 000.00
UAH
Номер:
308f8907746d4a06837d37833d7a2d60
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-01-005973-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25255072
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ.ВИННИЧЕНКА, будинок 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25255072
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ.ВИННИЧЕНКА, будинок 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютерне обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.05.2026 11:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяГалицький
Сума220 000.00 UAH