-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26П-183_80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (Послуги у сфері професійної підготовки за темою: «Спеціальна підготовка та атестація зварників на право виконання робіт при ремонті діючих магістральних трубопроводів (під тиском)»)
Тендер Prozorro UA-2026-05-01-002770-a
Завершена
307 350.00
UAH з ПДВ
Номер:
e9fc6908270c4df9ac2d52dd20f60f7e
Внутрішній номер закупівлі:
29087316
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-01-002770-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина ГРУЩЕНКО +380671239986 gruschenko.marina@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
307 350.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2026 10:41 - 06.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2026 10:41 - 09.05.2026 15:00
Аукціон:
з 11.05.2026 15:10
Період кваліфікації:
09.05.2026 15:00 - 18.05.2026 09:28
Період завантаження договору:
24.05.2026 00:00 - 03.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴307 350.00 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки (Послуги у сфері професійної підготовки за темою: «Спеціальна підготовка та атестація зварників на право виконання робіт при ремонті діючих магістральних трубопроводів (під тиском)»)