-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері професійної підготовки за темою: «Спеціальна підготовка та атестація зварників на право виконання робіт при ремонті діючих магістральних трубопроводів (під тиском)»
Оголошено тендер
307 350.00
UAH
Номер:
24f262e656034fa2aaf4b01f68d512c8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-01-002725-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
307 350.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги у сфері професійної підготовки за темою: «Спеціальна підготовка та атестація зварників на право виконання робіт при ремонті діючих магістральних трубопроводів (під тиском)»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовки
Дата опублікування:
01.05.2026 10:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума307 350.00 UAH