-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясо (м’ясо свинини свіже I категорії та м’ясо яловичини свіже I категорії)
Тендер Prozorro UA-2018-12-12-001175-b
Детальні вимоги до предмету закупівлі згідно Додатку № 1 до ТД
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 2 500.00 UAH
Номер:
d7bb19ce84f34c95bf8f75b8776a2253
Внутрішній номер закупівлі:
2908126
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-12-001175-b
Замовник:
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, Кутузова,044
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поповиченко Максим Володимирович +380993624248 internatpn@rambler.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
12.12.2018 23:03 - 17.12.2018 23:40
Період прийому пропозицій:
12.12.2018 23:03 - 27.12.2018 23:40
Аукціон:
28.12.2018 15:56 - 28.12.2018 16:29
Період кваліфікації:
28.12.2018 16:29 - 08.01.2019 10:01
Період завантаження договору:
05.01.2019 15:06 - 25.01.2019 15:06
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо свинини свіже I категорії
Кількість
2800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
М’ясо яловичини свіже I категорії
Кількість
2800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Галушка Оксана Петрівна
Оскарження: 28.12.2018 16:29 - 16.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2578804323
-
Контактна особа:
Галушка Оксана Петрівна +380502229038 elenachokoy@email.ua
-
Адреса:
60308, Україна, Чернівецька область, Строїнці, вул. Гагаріна, 4
Оскарження: 28.12.2018 16:29 - 16.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
610 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
602 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.01.2019 15:03
Документи
20
Скарги
0
ТОВ Наладка-Комерц ЛТД
Оскарження: 05.01.2019 15:03 - 16.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271671
-
Контактна особа:
РОЙХМАН Давід Гершкович +380372524246 naladka.komerts@gmail.com
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто ЧЕРНІВЦІ, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА 19-а
Оскарження: 05.01.2019 15:03 - 16.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
672 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
610 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.01.2019 15:06
Документи
35
Скарги
0
ФОП "ПИСЛАР ЮРІЙ ФЕДОСІЙОВИЧ"
Оскарження: 05.01.2019 15:06 - 19.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2308325432
-
Контактна особа:
Юрій Пислар +380958126271 puslar63@gmail.com
-
Адреса:
60342, Україна, Чернівецька область, Новоселицький район, село Жилівка
Оскарження: 05.01.2019 15:06 - 19.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
686 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
686 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.01.2019 10:01
Документи
34
Скарги
0
ФОП Господарюк Володимир Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2566011032
-
Контактна особа:
Господарюк Володимир Іванович +380660002787 gospodarykvolodumur@ukr.net
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул.Коломийська
Початкова пропозиція
695 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
695 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
958facca8fd2443bb163278d31a22431
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-12-001175-b-b1
Постачальник:
ФОП "ПИСЛАР ЮРІЙ ФЕДОСІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2308325432
-
Контактна особа:
Юрій Пислар +380958126271 puslar63@gmail.com
-
Адреса:
60342, Україна, Чернівецька область, Новоселицький район, село Жилівка
Номер договору:
1
Сума договору:
611 879.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
25.01.2019 00:00
Статус:
Виконаний