• Відкриті торги
  • КЕП

М’ясо (м’ясо свинини свіже I категорії та м’ясо яловичини свіже I категорії)

611 879.80 UAH без ПДВ
Номер: 958facca8fd2443bb163278d31a22431
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-12-001175-b-b1
Замовник: ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат "
Постачальник: ФОП "ПИСЛАР ЮРІЙ ФЕДОСІЙОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору: 1
Дата підписання: 25.01.2019 00:00
Період дії договору: 25.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору: 611 879.80 UAH без ПДВ
Оплачено: 611 879.80 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М’ясо свинини свіже I категорії
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 2800 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин, вул. Кутузова,44 На карті
М’ясо яловичини свіже I категорії
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 2800 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 60000, Україна, Чернівецька область, м. Хотин, вул. Кутузова,44 На карті

Внесені зміни

    Номер: a84ec065aa7f42a4bc8da62928990bd7
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення суми договору на 74120 грн.
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 16.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
jpg
12 001.jpg