• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Утримання вулично-шляхової мережі (утримання доріг в експлуатаційному стані, зимове утримання, аварійні роботи, поточний ремонт доріг шляхом укладення та вирівнювання гранітного щебеню і відсіву або щебенево-відсівкової суміші)

Завершена

1 096 257.00 UAH з ПДВ
Номер: 9a58e60bbf2b40f2b768a5d581e5164f
Внутрішній номер закупівлі: 29074253
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-30-001657-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради
Контактна особа: Галина Блажей +380433820278, +380433823273 hmilnuk.ugkgtakv@ukr.net https://rada.ekhmilnyk.gov.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 096 257.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.04.2026 10:04 - 05.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.04.2026 10:04 - 08.05.2026 00:00
Аукціон: з 08.05.2026 15:35
Період кваліфікації: 08.05.2026 00:00 - 12.05.2026 13:52
Період завантаження договору: 18.05.2026 00:00 - 28.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 096 257.00 Утримання вулично-шляхової мережі (утримання доріг в експлуатаційному стані, зимове утримання, аварійні роботи, поточний ремонт доріг шляхом укладення та вирівнювання гранітного щебеню і відсіву або щебенево-відсівкової суміші)