-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Утримання вулично-шляхової мережі (утримання доріг в експлуатаційному стані, зимове утримання, аварійні роботи, поточний ремонт доріг шляхом укладення та вирівнювання гранітного щебеню і відсіву або щебенево-відсівкової суміші)
Оголошено тендер
1 096 257.00
UAH
Номер:
f67556ec4a444d21917bceb9958a3ed5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-30-001251-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26287105
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Столярчука, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26287105
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Столярчука, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 096 257.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Утримання вулично-шляхової мережі (утримання доріг в експлуатаційному стані, зимове утримання, аварійні роботи, поточний ремонт доріг шляхом укладення та вирівнювання гранітного щебеню і відсіву або щебенево-відсівкової суміші)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.04.2026 09:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяХмільник
Сума1 096 257.00 UAH