• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикові вікна, металопластикові двері)

Торги не відбулися

482 876.00 UAH з ПДВ
Номер: e98f15a982354518b538b996e8ab37b6
Внутрішній номер закупівлі: 29066915
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-29-007414-a   
Замовник: Управління освіти Новоодеської міської ради
Контактна особа: Міщенко Нінель Костянтинівна +380672767464 osvitanovaodesa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 482 876.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.04.2026 14:24 - 04.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.04.2026 14:24 - 07.05.2026 09:00
Аукціон: з 08.05.2026 15:14
Період кваліфікації: 07.05.2026 09:00 - 08.05.2026 10:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴482 876.00 ДК 021:2015 - 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикові вікна, металопластикові двері)