-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикові вікна, металопластикові двері)
Оголошено тендер
482 876.00
UAH
Номер:
d15ce17118bf460bac4e67764cd958e3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-29-003593-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Новоодеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44059865
-
Адреса:
56602, Україна, Миколаївська область, Нова Одеса, Центральна №202
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Новоодеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44059865
-
Адреса:
56602, Україна, Миколаївська область, Нова Одеса, Центральна №202
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
482 876.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 44220000-8 Столярні вироби (Металопластикові вікна, металопластикові двері)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
29.04.2026 10:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в рамках реалізації проекту щодо надання грошової допомоги закладам загальної середньої освіти на 2025/26 навчальний рік на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2025 р. № 1713 «Про реалізацію спільного з Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) щодо надання грошової допомоги закладам загальної середньої освіти на 2025/26 навчальний рік» (0611021)
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума226 668.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписКошти грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в рамках реалізації проекту щодо надання грошової допомоги закладам загальної середньої освіти на 2025/26 навчальний рік на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2025 р. № 1713 «Про реалізацію спільного з Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) щодо надання грошової допомоги закладам загальної середньої освіти на 2025/26 навчальний рік» (0611010)
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума113 334.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовоодеська
Сума97 773.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовоодеська
Сума45 101.00 UAH