-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Медичні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-04-29-001645-a
Завершена
95 037.40
UAH з ПДВ
Номер:
baf3d8422f2f4ef3810f7cb339fe9439
Внутрішній номер закупівлі:
29061203
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-29-001645-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42751893
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, вулиця Чорних Запорожців, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гаптар Анатолій 380676741841 gaptar01@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
95 037.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.04.2026 10:06 - 04.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.04.2026 10:06 - 07.05.2026 11:30
Аукціон:
з 08.05.2026 11:14
Період кваліфікації:
07.05.2026 11:30 - 07.05.2026 15:40
Період завантаження договору:
13.05.2026 00:00 - 23.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴95 037.40 Медичні матеріали