• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Медичні матеріали

Оголошено тендер

95 037.40 UAH
Номер: f219fd80815044768be03ef95b203d0a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-15-007351-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 95 037.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Медичні матеріали
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 15.04.2026 12:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2308000 - Національна служба здоров’я України
Сума95 037.40 UAH