-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги, пов'язані зі спортом, ДК 021:2015 - 92620000-3 (послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд)
Тендер Prozorro UA-2018-12-21-002860-a
Завершена
1 037 133.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 185.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 185.67 UAH
Номер:
3c8fb68894d34791836444a9287172ee
Внутрішній номер закупівлі:
2905765
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-21-002860-a
Замовник:
Дитячо-юнацька спортивна школа
×
-
Код ЄДРПОУ:
20513011
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, Мелітопольське шосе,27А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Деканська Юлія Анатоліївна +380615327741 DUSSH92@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 037 133.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 185.67 UAH
Період уточнення:
21.12.2018 15:18 - 26.12.2018 19:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2018 15:18 - 05.01.2019 19:00
Аукціон:
09.01.2019 14:39 - 09.01.2019 15:00
Період кваліфікації:
09.01.2019 15:00 - 14.01.2019 13:17
Період завантаження договору:
09.01.2019 15:00 - 29.01.2019 15:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги, пов'язані зі спортом, ДК 021:2015 - 92620000-3 (послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
71100, Україна, Запорізька область, м. Бердянськ, Мелітопольське шосе 27 А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КП "Міський Палац спорту " Бердянської міської ради
Оскарження: 09.01.2019 15:00 - 25.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24907804
-
Контактна особа:
Кальчев Віктор Михайловича +380615320140 berdmfb@gmail.com
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Мелітопольське шосе, будинок 27
Оскарження: 09.01.2019 15:00 - 25.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 036 425.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 036 425.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.01.2019 13:17
Документи
61
Скарги
0
ТОВ "СПОРТИВНИЙ КЛУБ "АРЕНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40436218
-
Контактна особа:
Наталія Черенова +380661888840 exporttandem@gmail.com
-
Адреса:
71112, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, ВУЛИЦЯ МОРСЬКА, будинок 17/56
Початкова пропозиція
1 037 133.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 037 133.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
04ac189ebaed4898acc4fa209cb8f010
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-21-002860-a-b1
Постачальник:
КП "Міський Палац спорту " Бердянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24907804
-
Контактна особа:
Кальчев Віктор Михайловича +380615320140 berdmfb@gmail.com
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Мелітопольське шосе, будинок 27
Номер договору:
25/01-19
Сума договору:
1 010 685.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
842 237.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.01.2019 00:00 - 05.02.2020 23:59
Дата підписання:
25.01.2019 00:00
Статус:
Підписаний