-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги, пов'язані зі спортом, ДК 021:2015 - 92620000-3 (послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд)
1 010 685.00
UAH з ПДВ
Номер:
04ac189ebaed4898acc4fa209cb8f010
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-21-002860-a-b1
Замовник:
Дитячо-юнацька спортивна школа
×
-
Код ЄДРПОУ:
20513011
-
Контактна особа:
Деканська Юлія Анатоліївна +380615327741 DUSSH92@gmail.com
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, місто Бердянськ, Мелітопольське шосе,27А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
КП "Міський Палац спорту " Бердянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24907804
-
Контактна особа:
Кальчев Віктор Михайловича +380615320140 berdmfb@gmail.com
-
Адреса:
71100, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Мелітопольське шосе, будинок 27
Класифікатор ДК 021:2015:
92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Номер договору:
25/01-19
Дата підписання:
25.01.2019 00:00
Період дії договору:
25.01.2019 00:00 - 05.02.2020 23:59
Сума договору:
1 010 685.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 168 447.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги, пов'язані зі спортом, ДК 021:2015 - 92620000-3 (послуги, пов'язані з використанням спортивних споруд)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
71100, Україна, Запорізька область, м. Бердянськ, Мелітопольське шосе 27 А
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
2763e771c2684d80959213e6b3ab8d1d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
26.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
67599371f252428db49d693f26da8dfe
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
9aff5fc9e1e343008645ae44c06c6067
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
23.01.2020 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ba167cb714364ff0a50c7186c3e56cf9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
03.02.2020 00:00
Статус:
Опубліковано