-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до модульного обладнання МН – 120 (44620000-2 — Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі )
Тендер Prozorro UA-2026-04-28-011407-a
Завершена
312 083.00
UAH з ПДВ
Номер:
9e954ac8fc5442bea2161d087a8e63d9
Внутрішній номер закупівлі:
29056008
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-28-011407-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Зіміна +380632293044 ziminaanna77@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
312 083.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.04.2026 15:38 - 03.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2026 15:38 - 06.05.2026 10:00
Аукціон:
з 07.05.2026 12:35
Період кваліфікації:
06.05.2026 10:00 - 07.05.2026 09:38
Період завантаження договору:
13.05.2026 00:00 - 23.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴312 083.00 Запасні частини до модульного обладнання МН – 120 (44620000-2 — Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі )