• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини до модульного обладнання МН – 120 (44620000-2 — Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі )

Оголошено тендер

312 083.00 UAH
Номер: 76e9b65c467b45208ba2f1a83864174b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-27-010053-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
Замовник: Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
Очікувана вартість: 312 083.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини до модульного обладнання МН – 120 (44620000-2 — Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі )
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Дата опублікування: 27.04.2026 14:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума312 083.00 UAH