-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги
Тендер Prozorro UA-2026-04-28-009477-a
Завершена
389 589.34
UAH з ПДВ
Номер:
25750c2335534646b8d84ffcb2de124e
Внутрішній номер закупівлі:
29054089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-28-009477-a
Замовник:
Одеська національна музична академія імені А.В. Нежданової
×
-
Код ЄДРПОУ:
02214254
-
Адреса:
65023, Україна, Одеська область, Одеса, вулиця НОВОСЕЛЬСЬКОГО, будинок 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вовченко Світлана Михайлівна 380977991662 svet_lana1725@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
389 589.34 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.04.2026 14:56 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2026 14:56 - 03.07.2026 09:00
Аукціон:
06.07.2026 11:55 - 06.07.2026 12:36
Період кваліфікації:
06.07.2026 12:36 - 09.07.2026 13:02
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴389 589.34 ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги