-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональні комп’ютери
Тендер Prozorro UA-2026-04-28-003429-a
Завершена
310 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ae9e6b69efd3498bb03e615837914de8
Внутрішній номер закупівлі:
29048098
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-28-003429-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42102122
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Целана Пауля, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Валентина Андроник +380674399833, +380674399833 andronyk.v@ek.cv.ua http://ek.cv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
310 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.04.2026 10:48 - 03.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2026 10:48 - 06.05.2026 16:00
Аукціон:
07.05.2026 14:22 - 07.05.2026 14:45
Період кваліфікації:
07.05.2026 14:45 - 13.05.2026 16:17
Період завантаження договору:
19.05.2026 00:00 - 29.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴310 000.00 Персональні комп’ютери