-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп’ютери
Оголошено тендер
310 000.00
UAH
Номер:
50d8038f1f7e42ab9bb0a9aa6ba1e8f6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-28-002766-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42102122
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Целана Пауля, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42102122
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Целана Пауля, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
310 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональні комп’ютери
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
28.04.2026 10:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Персональні комп’ютери
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума310 000.00 UAH