• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вапно хлорне, ДК 021:2015: 24310000-0 — Основні неорганічні хімічні речовини

Завершена

7 158.00 UAH з ПДВ
Номер: 7e4ead9700934b339bfdf95cbd47d645
Внутрішній номер закупівлі: 29046783
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-28-002133-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради»
Контактна особа: Майстров Олександр Сергійович 380671722871 etenderonko2022@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 158.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.04.2026 10:06 - 03.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.04.2026 10:06 - 06.05.2026 00:00
Аукціон: з 06.05.2026 12:12
Період кваліфікації: 06.05.2026 00:00 - 07.05.2026 14:06
Період завантаження договору: 13.05.2026 00:00 - 23.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 158.00 Вапно хлорне, ДК 021:2015: 24310000-0 — Основні неорганічні хімічні речовини