• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вапно хлорне, ДК 021:2015: 24310000-0 — Основні неорганічні хімічні речовини

Оголошено тендер

7 158.00 UAH
Номер: 7a82e01bc05b43c3b136bd102c46ac65
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-28-002583-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради»
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради»
Очікувана вартість: 7 158.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вапно хлорне, ДК 021:2015: 24310000-0 — Основні неорганічні хімічні речовини
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування: 28.04.2026 10:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 158.00 UAH