-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт вузла обліку теплової енергії із заміною лічильника в закладі дошкільної освіти (ясла - садок) № 157 за адресою: провулок Коломийський, 9 - А, Голосіївського району, міста Києва (Підготовка об’єкту до опалювального сезону)
Тендер Prozorro UA-2026-04-28-001847-a
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
098ed960c85e43ca8017040cf0d9c6d2
Внутрішній номер закупівлі:
29046513
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-28-001847-a
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Суховеєва +380442571274 viktoria-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.04.2026 09:54 - 03.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2026 09:54 - 06.05.2026 10:00
Аукціон:
з 07.05.2026 15:01
Період кваліфікації:
06.05.2026 10:00 - 11.05.2026 14:14
Період завантаження договору:
17.05.2026 00:00 - 27.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 000.00 Поточний ремонт вузла обліку теплової енергії із заміною лічильника в закладі дошкільної освіти (ясла - садок) № 157 за адресою: провулок Коломийський, 9 - А, Голосіївського району, міста Києва (Підготовка об’єкту до опалювального сезону)