-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вузла обліку теплової енергії із заміною лічильника в закладі дошкільної освіти (ясла - садок) № 157 за адресою: провулок Коломийський, 9 - А, Голосіївського району, міста Києва (Підготовка об’єкту до опалювального сезону)
Оголошено тендер
270 000.00
UAH
Номер:
a92aa9bea4ee41c680fe23c25166238d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-28-001209-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт вузла обліку теплової енергії із заміною лічильника в закладі дошкільної освіти (ясла - садок) № 157 за адресою: провулок Коломийський, 9 - А, Голосіївського району, міста Києва (Підготовка об’єкту до опалювального сезону)
Примітки:
закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
CCCE_UA:
1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.04.2026 09:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1000 - Освіта
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума270 000.00 UAH