-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Модулі для спортсменів з вішалкою, лавки з вішалкою та полицями для роздягальні
Тендер Prozorro UA-2026-04-27-013219-a
Завершена
503 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5c7549e980894aedb53b9319a57be3f2
Внутрішній номер закупівлі:
29043541
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-27-013219-a
Замовник:
Комунальний заклад "Центр олімпійської підготовки Закарпатської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25450879
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул.Заньковецької Марії, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Татарова +380664396851 centrolimpijskoipidgotovki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
503 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.04.2026 17:22 - 02.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.04.2026 17:22 - 05.05.2026 10:00
Аукціон:
з 06.05.2026 11:45
Період кваліфікації:
05.05.2026 10:00 - 06.05.2026 15:11
Період завантаження договору:
12.05.2026 00:00 - 22.05.2026 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴192 000.00 Модулі для спортсменів з вішалкою
- Лот №2 ₴311 000.00 Лавки з вішалкою та полицями для роздягальні