-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Модулі для спортсменів з вішалкою, лавки з вішалкою та полицями для роздягальні
Оголошено тендер
503 000.00
UAH
Номер:
d4154dfe12cf4c2c824d3e0e856446e3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-27-006566-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Центр олімпійської підготовки Закарпатської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25450879
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул.Заньковецької Марії, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Центр олімпійської підготовки Закарпатської області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25450879
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул.Заньковецької Марії, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
503 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Модулі для спортсменів з вішалкою, лавки з вішалкою та полицями для роздягальні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.04.2026 12:09
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Необхідність придбання модулів для спортсменів з вішалкою, лавок з вішалкою та полицями для роздягальні здійснюється з метою облаштування роздягалень-душових спортивного комплексу "Юність"
-
Дата публікації:
27.04.2026 16:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума503 000.00 UAH