• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Двері та вікна, з монтажем, за ДК 021:2015-44220000-8 Столярні вироби

Завершена

816 171.00 UAH з ПДВ
Номер: dff84e9424fd4f0390c468332091e269
Внутрішній номер закупівлі: 29040971
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-27-010642-a   
Замовник: Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
Контактна особа: Ігор Подолянець +380664012773 igor.podolyanets@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 816 171.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.04.2026 15:42 - 03.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 27.04.2026 15:42 - 06.05.2026 00:00
Аукціон: 06.05.2026 13:29 - 06.05.2026 14:10
Період кваліфікації: 06.05.2026 14:10 - 11.05.2026 12:30
Період завантаження договору: 17.05.2026 00:00 - 27.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴816 171.00 Двері та вікна, з монтажем