• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Двері та вікна, з монтажем, за ДК 021:2015-44220000-8 Столярні вироби

Оголошено тендер

816 171.00 UAH
Номер: 79a6ab81bc894ae6813e856976e16502
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-27-012575-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
Замовник: Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
Очікувана вартість: 816 171.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Двері та вікна, з монтажем, за ДК 021:2015-44220000-8 Столярні вироби
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 27.04.2026 15:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума816 171.00 UAH