-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги провайдерів
Тендер Prozorro UA-2026-04-27-003140-a
Завершена
192 655.30
UAH з ПДВ
Номер:
1557b2ea97f24569bf09315d67ab9c34
Внутрішній номер закупівлі:
29033576
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-27-003140-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42751893
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, вулиця Чорних Запорожців, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитрук Наталія 380688608049 natalia.dmutryk25@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
192 655.30 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.04.2026 11:21 - 02.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.04.2026 11:21 - 05.05.2026 12:00
Аукціон:
06.05.2026 15:46 - 06.05.2026 16:09
Період кваліфікації:
06.05.2026 16:09 - 11.05.2026 10:47
Період завантаження договору:
17.05.2026 00:00 - 27.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴192 655.30 Послуги провайдерів