-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги провайдерів
Оголошено тендер
192 655.30
UAH
Номер:
745e561a633745879a555c9d7e1874e6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-24-014846-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42751893
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, вулиця Чорних Запорожців, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42751893
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, вулиця Чорних Запорожців, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
192 655.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги провайдерів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.04.2026 16:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2308000 - Національна служба здоров’я України
Сума192 655.30 UAH