-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Кричильського ліцею імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2026-04-27-002094-a
Торги не відбулися
2 056.20
UAH без ПДВ
Номер:
9dcd61c6426b4a18879daea7f6576e61
Внутрішній номер закупівлі:
29032476
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-27-002094-a
Замовник:
КРИЧИЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЛЕОНІДА КУЛІША-ЗІНЬКІВА САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13982524
-
Адреса:
34530, Україна, Рівненська область, c. Кричильськ, вул. Шевченка, буд. 192
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра БОРОДАВКА +380967432393 buh_znz_krychilsk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 056.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.04.2026 10:22 - 02.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.04.2026 10:22 - 05.05.2026 00:00
Аукціон:
з 05.05.2026 15:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 056.20 Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Кричильського ліцею імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області