-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Кричильського ліцею імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Оголошено тендер
2 056.20
UAH
Номер:
4a2631329d79478682682af69a7179fd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-27-002193-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КРИЧИЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЛЕОНІДА КУЛІША-ЗІНЬКІВА САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13982524
-
Адреса:
34530, Україна, Рівненська область, c. Кричильськ, вул. Шевченка, буд. 192
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КРИЧИЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЛЕОНІДА КУЛІША-ЗІНЬКІВА САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13982524
-
Адреса:
34530, Україна, Рівненська область, c. Кричильськ, вул. Шевченка, буд. 192
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 056.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Кричильського ліцею імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
27.04.2026 10:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСарненська
Сума2 056.20 UAH