-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків: 33162200-5 Інструменти для операційних блоків (Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, атравматичним обтуратором, 10,5×110 мм (НК 024:2023:61424 Троакар лапароскопічний, багаторазового використання; Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, атравматичним обтуратором, 5,5×110 мм (НК 024:2023:61424 Троакар лапароскопічний, багаторазового використання; Електрод для аргоноплазмової коагуляції, 370 мм. 932-034 (НК 024:2019:61877 Електрод електрохірургічний ендоскопічний аргон-посилений, багаторазового використання)
Тендер Prozorro UA-2026-04-24-012589-a
Завершена
40 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5c27e35b64b54532a71c343afd96271f
Внутрішній номер закупівлі:
29027622
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-24-012589-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Редченко +380965491146 kremcrl_fin@ukr.net http://kremenchuk-crl.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.04.2026 16:28 - 02.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2026 16:28 - 05.05.2026 00:00
Аукціон:
з 05.05.2026 15:47
Період кваліфікації:
05.05.2026 00:00 - 06.05.2026 09:24
Період завантаження договору:
12.05.2026 00:00 - 22.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 000.00 ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків: 33162200-5 Інструменти для операційних блоків (Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, атравматичним обтуратором, 10,5×110 мм (НК 024:2023:61424 Троакар лапароскопічний, багаторазового використання; Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, атравматичним обтуратором, 5,5×110 мм (НК 024:2023:61424 Троакар лапароскопічний, багаторазового використання; Електрод для аргоноплазмової коагуляції, 370 мм. 932-034 (НК 024:2019:61877 Електрод електрохірургічний ендоскопічний аргон-посилений, багаторазового використання)