-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків: 33162200-5 Інструменти для операційних блоків (Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, атравматичним обтуратором, 10,5×110 мм (НК 024:2023:61424 Троакар лапароскопічний, багаторазового використання; Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, атравматичним обтуратором, 5,5×110 мм (НК 024:2023:61424 Троакар лапароскопічний, багаторазового використання; Електрод для аргоноплазмової коагуляції, 370 мм. 932-034 (НК 024:2019:61877 Електрод електрохірургічний ендоскопічний аргон-посилений, багаторазового використання)
Оголошено тендер
40 000.00
UAH
Номер:
d424982cfaf0405f8e871737cce6baa7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-24-013926-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ" КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999342
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, пр.Полтавський, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків: 33162200-5 Інструменти для операційних блоків (Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, атравматичним обтуратором, 10,5×110 мм (НК 024:2023:61424 Троакар лапароскопічний, багаторазового використання; Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, атравматичним обтуратором, 5,5×110 мм (НК 024:2023:61424 Троакар лапароскопічний, багаторазового використання; Електрод для аргоноплазмової коагуляції, 370 мм. 932-034 (НК 024:2019:61877 Електрод електрохірургічний ендоскопічний аргон-посилений, багаторазового використання)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.04.2026 15:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
роакар лапароскопічний з магнітним клапаном, атравматичним обтуратором, 10,5×110 мм
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Троакар лапароскопічний з магнітним клапаном, атравматичним обтуратором, 5,5×110 мм
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Електрод для аргоноплазмової коагуляції, 370 мм. 932-034
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума40 000.00 UAH