-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція
Тендер Prozorro UA-2026-04-24-005982-a
Завершена
121 260.00
UAH з ПДВ
Номер:
857ff37f6b0f4ba7af0924ba5f212178
Внутрішній номер закупівлі:
29021039
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-24-005982-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Гончарова +380977935934 nadyusha_sg@ukr.net https://ck.cdc.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
121 260.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.04.2026 12:10 - 30.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2026 12:10 - 03.05.2026 00:00
Аукціон:
з 04.05.2026 14:45
Період кваліфікації:
03.05.2026 00:00 - 04.05.2026 09:33
Період завантаження договору:
10.05.2026 00:00 - 20.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴121 260.00 Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція