-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція
Оголошено тендер
121 260.00
UAH
Номер:
a044e767a45649bba82fb8f83595f905
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-24-006889-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
121 260.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 – Агрохімічна продукція
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
24.04.2026 11:56
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
У зв'язку з виробничою необхідністю та для забезпечення безперебійної роботи лабораторій Центру є потреба закупити дезінсекційні та дератизаційні засоби. Розрахунок вартості предмету закупівлі було здійснено з урахуванням Наказу Міністерства економіки України від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмету закупівлі». Розмір бюджетного призначення для проведення закупівлі було сформовано відповідно до кошторису на 2026 рік, враховуючи фактичні потреби Центру.
-
Дата публікації:
24.04.2026 11:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпеціальний фонд
Сума121 260.00 UAH