-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробування кисневих балонів
Тендер Prozorro UA-2026-04-24-005378-a
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання документів, складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою. Застосовані критерії оцінки – ціна.
Завершена
29 340.00
UAH з ПДВ
Номер:
000c64a7a81b48ad877bd8019ade1f57
Внутрішній номер закупівлі:
29020440
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-24-005378-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357168
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коваль Лариса Василівна +380472635830 tender.ck@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
29 340.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.04.2026 11:53 - 01.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2026 11:53 - 04.05.2026 08:00
Аукціон:
05.05.2026 11:41 - 05.05.2026 12:04
Період кваліфікації:
05.05.2026 12:04 - 06.05.2026 16:20
Період завантаження договору:
12.05.2026 00:00 - 22.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 340.00 Послуги з технічного огляду та випробування кисневих балонів