-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробування кисневих балонів
Оголошено тендер
29 340.00
UAH
Номер:
cd2b61990852408d924ef6decd44a9fb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-23-011678-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357168
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357168
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
29 340.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного огляду та випробування кисневих балонів
Примітки:
Згідно Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» , на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022р. №1178 (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування:
23.04.2026 14:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума29 340.00 UAH