• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Аварійний ремонт ділянки трубопроводу тепломережі по вулиці Госпітальна, 24-а в м. Києві

Торги не відбулися

132 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 0da3b2586ada4d64b87139326e438a9c
Внутрішній номер закупівлі: 29015058
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-23-015664-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ МУЗЕЙ "КИЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ"
Контактна особа: Ірина Шушпаннікова 380964778262 arina.shushpannikova@gmail.com http://kyiv-fortress.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 132 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.04.2026 23:41 - 01.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.04.2026 23:41 - 04.05.2026 00:00
Аукціон: з 04.05.2026 12:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴132 000.00 Аварійний ремонт ділянки трубопроводу тепломережі по вулиці Госпітальна, 24-а в м. Києві